Cetak

Senarai Ketua Pengarah Insolvensi

Indeks Artikel

DatukAbdulRahmanPutrabinDato'HajiTahaDatuk Abdul Rahman Putra bin Dato' Haji Taha
Ketua Pengarah Insolvensi
Jabatan Insolvensi Malaysia, MdI
01.04.2016 - 31.01.2018

PuanHaslinaMansorBW Puan Haslina binti Mansor
Jabatan Insolvensi Malaysia, MdI
15.01.2014 - 31.03.2016

Puan Rohana binti Abd Malek Puan Rohana binti Abd Malek
Jabatan Insolvensi Malaysia, MdI
01.10.2012 - 15.01.2014

Datuk Abdul Karim Bin Abdul Jalil Datuk Abdul Karim Bin Abdul Jalil
Jabatan Insolvensi Malaysia, MdI
16.04.2009 - 31.07.2012

Puan Hasnah Binti Dato' Mohammed Hashim Puan Hasnah Binti Dato' Mohammed Hashim
Jabatan Insolvensi
31.01.2008 - 05.01.2009

Dato' Ahmadi Bin Haji Asnawi Dato' Ahmadi Bin Haji Asnawi
Jabatan Insolvensi
01.03.2007 - 10.08.2007

Dato' Halijah Binti Abbas Dato' Halijah Binti Abbas
Jabatan Insolvensi
01.06.2003 - 28.02.2007

Tuan Mohtarudin Bin Baki Tuan Mohtarudin Bin Baki
Jabatan Insolvensi
16.04.2001 - 01.05.2003

Dato' Jalaludin Bin Saleh Dato' Jalaludin Bin Saleh
Pejabat Pegawai Pemegang Harta
16.08.2000 - 15.04.2001

Tuan Jalaldin Bin Hussain Tuan Jalaldin Bin Hussain
Pejabat Pegawai Pemegang Harta
22.08.1998 - 30.06.2000